MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12409380

nr 1240 9380

Byrå

Nyrokoko, valnöt. Bredd: 102. Djup: 56 cm, höjd: 80 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

måndag 11 mars 2019
kl 20:23:56

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.